Ksiega gosci


Ania
26.02.2015
Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK Piotr Białas. Zajęcia teoretyczne odbywały się w bardzo miłej atmosferze co sprzyja szybszemu przyswajaniu wiedzy - aż chciało się chodzić na teorię :) Jeżeli chodzi o jazdy to miałam przyjemność jeździć z Pauliną i Piotrem - to naprawdę cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy, zawsze spokojnie wszystko wytłumaczyli no i ich poczucie humoru pozwoliło przejść przez kurs z uśmiechem na twarzy :).. i zdałam :) Jeszcze raz polecam.
Klaudia
04.09.2015
Wyniki mowia same za siebie ! najlepsza szkola jazdy. :) Dokladne przygotowanie do egzaminu Panstwowego.Mialam przyjemnosc jezdzic z Panem Piotrem i bardzo milo wspominam te godziny :) zlecialy tak szybko, ze nawet czlowiek sie nie obejrzal. :) Jesli ktos zastanawia sie jaka szkole wybrac, to TA na pewno warto ! :)
Marta
24.09.2015
Najlepsza szkoła jazdy!! Polecam bardzo gorąco :) Bardzo dokładne przygotowanie do egzaminu. Miałam jeździć z Panem Piotrem który jest bardzo wyrozumiały i wszystko dokładnie mi wytłumaczył i dzięki temu można zdać za pierwszym razem. POLECAM NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY !!!!
Justyna
22.01.2016
Po niezdanym praktycznym egazaminie przed którym uczyłam się w Stęszewie zapisałam sie na dosłownie kilka lekcji u Pana Piotra .Miałam przyjemność jazdy z Panem Piotrem oraz z Panią Pauliną . Nauczyli mnie oboje w tydzień więcej niż ktoś kto uczył mnie pół roku.Podejście super ,atmosfera bez zarzutu.Podejście do delikwenta idealne .Serdecznie polecam każdemu ! ;)
Iza
03.02.2016
Namiary na OSK Pana Piotra dostałam od znajomej, która zarzekała się, że wszyscy, których znajduje zdali z Panem Piotrem za pierwszym razem. "Popsuje im statystyki"- pomyślałam. I o dziwo! Zdałam za pierwszym razem choć byłam totalnym laikiem. Polecam! Super przygotowanie, świetna atmosfera szczególnie u Pani Pauliny.
Kamila
11.02.2016
Ja również polecam z czystym sumieniem miła atmosfera super podejście i wyrozumiałość ! Najlepsza szkoła jazdy w jakiej do tej pory sie uczyłam aż żal kończyć :)
AGUŚ
26.02.2016

Witam. dnia 26.02.16 zdałam egzamin.Polecam z czystym sumieniem, Pana Piotra Białas.Dziekuje panu za cierpliwośc i MEGA EFEKTOWNĄ nauke Jazdy.Jaką otrzymałam z pana strony. Jednym słowem jest pan WIELKIM CZLOWIEKIEM GODNYM POLECENIA przyszłym kierowcom.

Marlena
05.04.2016
Najlepsza szkoła jazdy, zdałam za pierwszym razem, dziekuje za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, pełen profesjonalizm. Szkoła godna polecenia!
Kasia
04.06.2016
Najlepsza szkoła jazdy! Zajęcia teoretycznie w super atmosferze . Jeżeli chodzi o jazdy miałam przyjemność Jeździć z Panem Piotrem i bardzo miło Wspominam ten czas . Bardzo dziękuję za wyrozumiałość oraz dobre przygotowanie do egzaminu dzięki któremu zdałam za pierwszym razem. POLECAM.:)
Kasia
04.06.2016
Najlepsza szkoła jazdy! Zajęcia teoretyczne w bardzo miłej atmosferze. Jeśli chodzi o jazdy miałam przyjemność jeździć z Panem Piotrem i bardzo miło wspominam ten czas. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i przygotowanie do egzaminu dzięki któremu zdałam za pierwszym razem.POLECAM.
Krzysztof
02.07.2016
Ostatni egzamin praktyczny miałem w 2007 roku i po tak długiej przerwie, wykupiłem sobie cztery godziny jazd doszkalających u Pana Piotra. Podczas jazd z Panem Piotrem, miałem dokładnie objaśnione trudne sytuacje na drodze, w które zostałem zresztą wpuszczony i co przełożyło się na zdanie egzaminu praktycznego za pierwszym razem:) Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.
Seniorka
21.08.2016
Choć mam 67 lat to zdecydowałam się na kurs prawo jazdy. Z polecenia znajomych wybrałam szkołę P. Białasa który przygotował mnie do egzaminu który zdałam za pierwszym razem w dniu 17.08.2016. Stwierdzam nigdy nie jest za późno na taką decyzje i trzeba dać sobie szansę rozwijania swoich możliwości. Polecam Wszystkim mimo lat bo to nie jest żadna przeszkoda. Uwierzcie Mi!!!!!
Danuta
28.08.2018

Szczerze polecam. Jeśli ktoś się jeszcze waha zapewniam, że ta szkoła, to najlepszy wybór. Dziękuję Panu Pawłowi za cierpliwość, wyrozumiałość i atmosferę przyjazną nauce.

Patras
07.10.2018
Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do kursanta. Tłumaczenie wszystkich zasad ruchu drogowego na każdym kroku. Najlepszy wybór!

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości